Reachtruck driver

Wat ga je doen?

Oferujemy fajną pracę u naszego klienta na stanowisku kierowcy wózka wysokiego składowania na 2 zmiany, z perspektywą stałego kontraktu w przypadku dobrych wyników.Jako kierowca wózka wysokiego składowania jesteś odpowiedzialny za towary przychodzące i wychodzące, kompletację zamówień i umieszczanie towarów przychodzących w magazynie. Pracujecie razem w fajnym zespole z entuzjastycznymi kolegami!Jest to firma spożywcza: z tej lokalizacji eksportowane są na przykład sery na cały świat, a tapas wysyłane są do klientów zagranicznych. Ponadto ser dojrzewa w tym miejscu do momentu uzyskania pożądanego smaku. Jeśli chodzi o temperaturę, temperatura waha się od 4 do 12 stopni na wydział, więc oczywiście otrzymasz dobrą odzież roboczą!Godziny pracy: od 6:00 do 14:00 i od 14:00 do 22:00. Czasami oczekuje się od Ciebie pracy w soboty! Otrzymasz za to dodatkową dopłatę.Czy jesteś zmotywowanym kierowcą wózka wysokiego składowania, którego szuka nasz klient? Aplikuj szybko!

Waar ga je werken?

Nasz Klient specjalizuje się w produkcji, dojrzewaniu, krojeniu i pakowaniu serów. Produkują i pakują także śmietanę, świeże produkty mleczne oraz tapas. Do firmy można łatwo dojechać z: Almere, Lelystad, Harderwijk, Amersfoort, Nijkerk, Nunspeet, Biddinghuizen, Dronten.

Wie ben je?

Masz doświadczenie w pracy na wózku wysokiego składowania; jesteś gotowy do pracy na 2 zmiany; znasz język niderlandzki i/lub angielski; od czasu do czasu jesteś gotowy do pracy w sobotę.

Wat mag je verwachten?

Wynagrodzenie początkowe 15,65 € bez dodatków25 dni urlopu (przy zatrudnieniu na pełen etat);praca na dzienną zmianę;8% wynagrodzenia urlopowego;dodatek na podróż w wysokości 0,23 euro za kilometr;umowę tymczasową z perspektywą umowy na czas nieokreślony.

2 minuten!

Olympia Harderwijk

Ons uitzendbureau in Harderwijk

Welkom bij Olympia Harderwijk. Ben je flexkracht en op zoek naar tijdelijk werk of wil je liever een vaste baan? Dan ben je bij ons aan het juiste adres! Reageer op één van onze vacatures, schrijf je in of neem contact met ons op.

Werving en selectiebureau in Harderwijk

Ben je werkgever en op zoek naar een uitzendbureau of werving- en selectiebureau in Harderwijk en omgeving? Wij kennen de juiste mensen die direct aan de slag kunnen als uitzendkracht of vaste medewerker.

Onze contactgegevens

Kuipwal 41A
3841 KP Harderwijk
Alle vacatures van deze vestiging