Alles is mogelijk, maar soms moet je ook een beetje geduld hebben.

In gesprek met onze Olympia collega en HR Manager Chantal Bogaert.

  • 9 dec. 2025 14:04

Geboren en getogen in Zeeuws-Vlaanderen, groeide ik op in een groot gezin. Mijn loopbaan begon bij Neckermann Postorders, waar ik doorgroeide tot warehousemanager. Daar leerde ik mijn partner kennen, met wie ik inmiddels al 30 jaar samenwoon. Onze dochter Eva werd geboren waarna we naar Brabant verhuisden, en ik startte bij Tempo-Team Werknet. Hier ontstond mijn liefde voor de uitzendbranche — inmiddels alweer 25 jaar geleden.

Ik werkte jarenlang in de Inhouse-wereld continu in gesprek met grote klanten, stapte over naar MKB om te blijven leren, zette daarna nog een stap in het outsourcing-label. Ook ontwikkelde ik een online-uitzendconcept, innovatief. Wellicht te vroeg destijds voor de markt. Klanten waren gehecht aan dienstverlening en het goede gesprek. Toen dat laatste avontuur stopte, kruiste Olympia mijn pad.

Bij Olympia begon ik als transitiemanager en begeleidde de stap van volledig franchise naar een duaal model.

Daarna volgde mijn passie: HR. Na drie pogingen werd ik HR Business Partner, en inmiddels ben ik HR Manager.

De rode draad?  Mensen laten groeien, ondersteunen en een veilige werkomgeving creëren. Dat is waar ik elke dag voor ga. Maar ook keuzes maken als het niet meer werkt en dan nog zal ik er alles aan doen om een Olympia hart achter te laten bij mensen.

Vrije tijd

In mijn vrije tijd wandel ik graag met onze trouwe hond Luna. Ik sport veel, fiets graag, en houd van Italië en reizen in het algemeen. Ik geniet van lekker eten, ga bijna elk weekend naar het filmhuis en bezoek graag concerten.

Chantal bogaert

Hoe is Olympia en de uitzendbranche veranderd sinds jij hier werkt?

Ik werk nu acht jaar bij Olympia. De grootste verandering is de professionalisering van processen en digitalisering.

We zijn ook een plattere organisatie geworden: van een MT van 12 naar 7 mensen. Dat maakt communicatie efficiënter en de betrokkenheid groter. De directie staat letterlijk met de voeten in de klei, wat ik een positieve ontwikkeling vind.

Daarnaast is ondernemerschap altijd belangrijk gebleven. Echter we moeten onze mensen helpen en voordoen. Jongere generaties zijn niet gewend zomaar klanten te bellen of langs te gaan, dus daar moeten we in investeren. We zijn altijd een mooie enthousiaste organisatie waarin continue kansen liggen die iedereen kan grijpen. 

Wat is jouw huidige visie op HR?

Mensen willen zich snel ontwikkelen en doorstromen. Je moet dat faciliteren. Tegenhouden werkt niet, faseren wel. Het bieden van perspectief is hierin belangrijk. 

We moeten als HR ook meer stappen zetten in AI, hoe laat je het in je voordeel werken. AI is slim en snel. Digitalisering en de snelheid van de maatschappij mogen altijd in balans blijven met persoonlijk contact.

Wat was tot nu toe je mooiste moment bij Olympia?

Een moment dat me altijd bijblijft: ik zat in Den Haag op ons oude hoofdkantoor. Ik wilde het zó goed doen… totdat Dimitri letterlijk zei: TIME OUT. Hij vroeg: ‘Zit je wel in je kracht?’. Dat was goud waard. Het opende mijn ogen om terug te gaan naar waar ik écht goed in ben.


Gerelateerde artikelen