Pracownik produkcji Pakowanie

Wat ga je doen?

Jako pakujący masz pewność, że wszystkie produkty są odpowiednio zapakowane. W ten sposób klient otrzymuje dokładnie to, co zamówił.
Czego można się spodziewać w ciągu jednego dnia:

  • produkty wychodzące z maszyny są sprawdzane pod względem koloru i jakości
  • następnie starannie układasz je w odpowiednich tacach lub pudełkach
  • sprawdzasz, czy na opakowaniu znajduje się odpowiednia naklejka
  • i czy opakowanie jest w porządku
  • następnie wkładasz produkty do koszyka i są gotowe do wysyłki

Możliwe jest również rozpoczęcie pracy w innym dziale. Gdzie na przykład pomagasz sortować produkty. Są też możliwości awansu, na przykład w kierunku operatora lub pracownika magazynu.

Waar ga je werken?

Będziesz pracować w regionie Deurne w Asten. W międzynarodowej firmie. Tutaj przygotowują wszelkiego rodzaju produkty dla różnych supermarketów. I mogą skorzystać z Twojej pomocy przy pakowaniu. W przestronnej hali znajdują się różne linie produkcyjne. Będziesz pracować ze swoimi współpracownikami. Zostaniesz odpowiednio przeszkolony przez lidera zespołu, a Twoi koledzy również pomogą Ci w razie jakichkolwiek pytań. Atmosfera jest dobra i otwarta. Krótkie ścieżki komunikacji i decyzje mogą być podejmowane szybko. Będziesz tu pracować na dziennej zmianie. Twój dzień zaczyna się o 7:00 i kończy o 16:00. Czy wolisz pracować wieczorami? Można tu również pracować od 16:30 do 00:00.

Wie ben je?

Jako pakujący pracownik produkcji:

  • mieszkasz w regionie Peel en Maas, Venray, Weert, Helmond lub Eindhoven
  • i nie masz nic przeciwko pracy w nieco chłodniejszym środowisku
  • dobrze znasz język angielski

Wat mag je verwachten?

Oprócz pracy w pełnym wymiarze godzin w wymiarze 40 godzin tygodniowo przez dłuższy okres czasu możesz spodziewać się:

  • wynagrodzenie początkowe od 10,42 € brutto za godzinę
  • Naliczasz również 10% urlopu i 8% wynagrodzenia urlopowego
  • dodatek za nadgodziny wynosi co najmniej 125% EUR
  • dodatek na podróż wynosi od 3,00 EUR do 6,00 EUR dziennie
  • po przepracowaniu 26 tygodni zostaniesz przyjęty na ubezpieczenie emerytalne, z którego Olympia opłaca składkę podstawową
  • istnieją możliwości rozwoju w kierunku wszechstronnego pracownika spedycji
  • szkolenie w miejscu pracy i możliwość rozwoju na swoim stanowisku
  • stabilna praca

Jakieś pytania. Zadzwoń lub wyślij aplikację do Annemarie pod numer 06-46074780.

Olympia Deurne

Vacatures Olympia Deurne: Jouw uitzendbureau & werving- en selectiepartner!

Welkom bij Olympia Deurne. Ben je flexkracht en op zoek naar uitzendwerk of wil je liever een vaste baan? Dan ben je bij ons aan het juiste adres! Reageer op één van onze vacatures, schrijf je in of neem contact met ons op. Ben je werkgever en op zoek naar een uitzendbureau of werving- en selectiebureau in Deurne en omgeving? Wij kennen de juiste mensen die direct aan de slag gaan als uitzendkracht of vaste kracht.

Onze contactgegevens

Doctor Huub van Doorneweg 1b
5753 PM Deurne
Alle vacatures van deze vestiging